Дата публікації: 14 2021

Благодійний проект «Врятуй Сердечко»

 

Пора чудових зимових свят от-от почнеться: в голові лунає святковий мотив, очі шукають мерехтіння ялинкових гірлянд, запах мандаринок навіває приємні спогади і, як у дитинстві, ми всі починаємо очікувати дива.

На диво чекають і близько 5 500 тисяч дітей із вродженими вадами серця, які щорічно народжуються в Україні. Серед цих дітей близько 600 можна врятувати просто встановивши їм серцеві імпланти!

Нам би дуже хотілося приєднатися до проєкту МБФ «Українська Біржа Благодійності» — «Врятуй сердечко», який започатковано, щоб рятувати дітей з вродженими вадами серця по всій Україні.

Тож, ми шукаємо 100 благодійників, які куплять лотерейний білет за 50 грн, щоб мати змогу виграти Re-Kanken — спеціальну версію культового наплічника Kånken від шведського бренду Fjällräven. Він на 100% виготовлений із волокна з перероблених пластикових пляшок.

Акція триває до 10 січня 2022 до 12:00 год, і в ній беруть участь усі, хто зробить пожертву від 50 гривень та ОБОВ'ЯЗКОВО підпише свій платіж ім'ям та прізвищем.

Fjallraven в свою чергу подвоїть стартову ціну кожного квитка та перерахує її на рахунок фонду.

Розіграш рюкзака Re-Kanken відбудеться на сторінці бренду у Facebook 11 січня 2022 року.


Умови

- внесіть свій благодійний внесок від 50 грн. на сайті Dobro.ua до 10.01.2022
- підпишіть свій платіж ім'ям та прізвищем, залиште email
- взяти участь можуть лише 100 благодійників
- результати розіграшу опублікуємо на нашій сторінці Facebook
- переможця оберемо за допомогою сервісу RANDOM.ORG

Робимо дива разом!

Повідомити, коли з'явиться в наявності