Про Fjällräven

 

«Ми досліджуємо природу понад 50 років. І, сподіваємось, все найцікавіше ще попереду»
Окє Нордін, засновник Fjällräven

Fjallraven

Функціональний, міцний, непідвладний часу

Fjällräven – це компанія, яка виробляє одяг та спорядження для активного відпочинку на свіжому повітрі, прагнучи зробити природу доступнішою для кожного.

Наша компанія Fjallraven походить із невеличкого шведського містечка Ерншельдсвік, де гори та ліс зустрічаються з морем. Саме різноманіття клімату та природних ландшафтів Швеції, а також любов до природи диктують вимоги, якими ми керуємось, створюючи нашу продукцію – міцну, надійну, функціональну та максимально екологічну. І саме тому ви знайдете у нас одяг для будь-яких своїх пригод, хобі та повсякденного життя.

В істинно шведському стилі ми орієнтуємося на простоту, практичність та дбайливе ставлення до довкілля.

Ось що ми робимо:

Створюємо функціональний, зносостійкий та непідвладний часу одяг для активного відпочинку.

Діємо відповідально стосовно природи, тварин та людей.

Надихаємо та розвиваємо інтерес до активного життя в тісному зв’язку з природою.

Нашою основною місією та рушійною силою завжди було та буде прагнення надихати якомога більше людей проводити час на природі. Ми воліємо, аби наші продукти допомагали вам почуватися в безпеці та відчувати себе як вдома на відкритому повітрі.

 

Ми прагнемо, щоб наші речі супроводжували вас в найнезабутніших мандрівках та пригодах. Тому ми розробляємо та створюємо наш одяг, ретельно продумуючи, щоб він вірно служив вам протягом багатьох років.

Ми не переслідуємо короткотривалі цілі, не слідуємо тенденціям та не йдемо на компроміс в тому, що стосується якості.

Наше майбутнє та майбутнє природи тісно пов’язані.

Ми завжди шукаємо інноваційні та екологічні рішення, щоб бути кращими у виготовленні одягу для активного життя на свіжому повітрі. Це включає використання перероблених та органічних матеріалів, водовідштовхувального просочення без PFC (перфторовані хімікати, які не розкладаються) та створення продуктів, які можна любити та носити багато років.